اخبار خودرو

مشتریان به قیمت جدید رانا پلاس اعتراض کردند!

یکی از پیش ثبت‌نام کنندگان خودرو رانا پلاس با بیان اینکه خرداد امسال در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو ثبت نام کردم، اظهار داشت: در این طرح برنده خرید یک دستگاه رانا پلاس شدم و در آن زمان 75 میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کردم.

وی با بیان اینکه در قرارداد ما ذکر شده بود که قیمت خودرو بر مبنای قیمت روز محاسبه می‌شود، گفت: در حال حاضر قیمت جدید رانا پلاس از سوی ایران خودرو 145 میلیون تومان تعیین شده است، به طوری که برای تحویل این خودرو در موعد تحویل مهرماه باید 70 میلیون تومان به حساب این شرکت واریز شود.

رستمی تصریح کرد: در شرایطی شاهد افزایش بیش از حد قیمت رانا پلاس هستیم که خودروهای هم‌رده این خودرو، قیمتی پایین‌تر از آن دارند به طوری که پژو 206 صندوقدار با قیمت 106 میلیون تومان عرضه می‌شود و حتی قیمت پژو 207 نیز که آپشن‌های آن به اندازه رانا پلاس است، از این خودرو ارزان‌تر است. در مورد دنا نیز همین مسأله صادق است.

وی ادامه داد: موعد تحویل برخی خریداران خرداد سال آینده است که معلوم نیست تا آن زمان قیمت این خودرو چقدر افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در تماس با شرکت ایران خودرو، به ما اعلام کردند که ممکن است خودروی جایگزین برای این محصول ارائه کنند، اما درخواست ما این است که قیمت‌گذاری عادلانه برای راناپلاس صورت گیرد.

قیمت اعلام شده رانا پلاس

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. قیمت رانا پلاس بسیار نا عادلانه است واقعا بر چه مبنایی حساب شده

  2. قیمت رانا پلاس خیلی بیشتر از خودروهای هم سطح خودش بالاتر اعلام شده .ایا امکان جایگزین با خودرو دیگه هست

  3. روزهای گذشته قیمت خودروی رانا پلاس برای مشتریان این خودرو 144 میلیون و 600هزار تومان اعلام شد که نسبت به سایر محصولات پرمتقاضی و با کیفیت ایران خودرو قیمت به مراتب بالاتری دارد و مشتریان نسبت به این موضوع اعتراض دارند و خواستار تجدیدنظر در قیمت اعلام شده یا طر ح تبدیل به سایر محصولات ایران خودرو هستند. لطفا پیگیری نمایید.

    https://www.farsnews.ir/my/c/41419

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *