مشخصات و قیمت هیوندای النترا ۲۰۲۰

هیوندای النترا 2020

هیوندای النترا ۲۰۲۰ فیس لیفتی از مدل‌های قبلی این خودرو محسوب می‌شود که نسبت به قبل تغییرات زیادی را تجربه کرده است. در ادامه مشخصات، امکانات و قیمت این خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

شرکت کره‌ای هیوندای مدتی قبل برای خودرو النترا فیس لیفت جدیدی را ارائه کرده است که از بزرگ‌ترین تغییرات این خودرو نسبت به مدل‌ قبلی می‌توان به گیربکس جدید و هوشمند آن اشاره کرد. مدل‌های قبلی از گیربکس ۶ سرعته دستی و اتوماتیک برخوردار بودند، اما هیوندای النترا فیس‌لیفت شده از گیربکس متغیر و هوشمند جدیدی بهره می‌برد که مصرف سوخت خودرو را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

آشنایی با هیوندای النترا ۲۰۲۰

خودرو هیوندای النترا ۲۰۲۰ علاوه بر اینکه از گیربکس جدیدی بهره می‌برد، تعداد تجهیزات استاندارد این خودرو نیز افزایش پیدا کرده است. شرکت هیوندای برای مدل جدید این خودرو صفحه نمایش ۳.۵ اینچی میان پشت‌آمپرها، سیستم تهویه مطبوع خودکار و دو ناحیه‌ای را در کنار سیستم‌های ایمنی جدید در نظر گرفته است. از سیستم‌های ایمنی جدید این خودرو می‌توان از هشدار توجه راننده، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و دستیار پیشگیری از برخورد جلو نام برد.

هیوندای النترا 2020

مشخصات فنی

مشتریان برای خرید هیوندای النترا ۲۰۲۰ می‌توانند سه موتور متفاوت را انتخاب کنند. اولین انتخاب مشتریان یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری خواهد بود که قدرتی مدل ۱۴۷ اسب بخار را تولید می‌کند. دومین انتخاب متقاضیان این خودرو،  النترا مدل اکو است که از موتور ۴ سیلندر ۱.۴ لیتری با قدرت ۱۲۸ اسب بخار بهره می‌برد و شرکت هیوندای در نسخه جدید برای آن سیستم استارت-استاپ جدیدی را در نظر گرفته است. خبر خوش برای علاقه‌مندان به خودرو هیوندای النترا این است که مدل اسپرت این خودرو نیز در مدل جدید قابل سفارش است، هرچند مدل دستی آن دیگر عرضه نمی‌شود، این مدل از یک موتور ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری توربو بهره می‌برد که قدرتی معادل ۲۰۱ اسب بخار را ارائه می‌هد و قدرت تولید شده از موتور نیز توسط گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

هیوندای النترا 2020

قیمت

این شرکت کره‌ای خودرو هیوندای النترا ۲۰۲۰ را به‌زودی به بازارهای جهانی عرضه می‌کند و قیمت مدل پایه آن ۱۸ هزار و ۹۵۰ دلار اعلام شد که نسبت به مدل قبلی حدود ۱۷۵۰ دلار افزایش پیدا کرده است. البته ممکن است برای مشتریان چنین افزایش قیمتی بسیار زیاد به نظر برسد، اما با توجه به اینکه این خودرو از یک گیربکس متغیر و هوشمند جدید بهره خواهد برد، قیمت آن آنچنان زیاد هم نخواهد بود.

جدول قیمت هیوندای النترا مدل ۲۰۲۰

نوع تریم نوع موتور گیربکس قیمت
SE ۲ لیتری ۴ سیلندر CVT ۱۸ هزار و ۹۵۰ دلار
SEL ۲ لیتری ۴ سیلندر CVT ۱۹ هزار و ۷۰۰ دلار
Value ۲ لیتری ۴ سیلندر CVT ۲۰ هزار و ۶۰۰ دلار
Eco ۱.۴ لیتری توربو شارژر ۷ سرعته دوکلاچه ۲۱ هزار و ۲۵۰ دلار
Sport ۱.۶ لیتری توربو شارژر ۷ سرعته دوکلاچه ۲۳ هزار و ۸۰۰ دلار
Limited ۲ لیتری ۴ سیلندر CVT ۲۲ هزار و ۸۰۰ دلار
برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید