نقد، بررسی و معرفی خودرو

معرفی تویوتا هایس کانورتیبل برای بازار استرالیا

تویوتا خودروی بسیار جالب و منحصربه‌فردی را معرفی کرده است. این خودرو نسخهٔ کانورتیبل از نسل جدید ون هایس است. البته این ون روباز صرفاً در بازار استرالیا عرضه می‌شود. تویوتا از ماه آینده فروش هایس کانورتیبل را در تعداد محدود 2019 دستگاه آغاز خواهد کرد. به گفتهٔ تویوتا، نسخهٔ کانورتیبل با سقف پارچه‌ای برای تمامی مدل‌های هایس جدید شامل مدل فاصله محوری کشیده (LWB) و فاصله محوری سوپر کشیده (SLWB) قابل سفارش خواهد بود. حتی کسانی که خواهان مدل SLWB دوازده‌نفره هستند نیز می‌توانند از تجربهٔ رانندگی در هوای آزاد بهره‌مند شوند.

Toyota Hiace Convertible 1

مدیر روابط عمومی تویوتا در استرالیا آقای «Brodie Bott» در مورد این خودرو گفته است:

هایس انتخاب محبوبی برای بازرگانان و پیک‌ها است و حالا با هایس کانورتیبل ما انتظار داریم این خودرو در بین افراد بیشتری محبوب شود. هایس کانورتیبل نه‌تنها خودرویی است که می‌تواند در خیابان‌های شلوغ حرکت کند و سرنشینان را در راحتی و ایمنی از نقطهٔ A به نقطهٔ B منتقل کند بلکه امکان باز کردن سقف و لذت بردن از هوای آزاد در گشت‌وگذار آخر هفته را نیز فراهم کرده است

Toyota Hiace Convertible 3

تویوتای استرالیا همچنین برای اولین بار در صنعت خودروسازی، هایس کانورتیبل را به یک اجاق‌گاز هم مجهز کرده است. این ویژگی که PieAce نام دارد، به‌صورت سفارشی ارائه شده است. این اجاق‌گاز که در عقب خودرو نصب شده، شامل فر فن‌دار، کباب‌پز و چهار قفسهٔ پخت‌وپز می‌شود.

آقای بوت دراین‌باره گفته است:

PieAce معنی کاملاً جدیدی است که وعده‌های غذایی روی چرخ‌ها را به ارمغان می‌آورد. خریداران ما می‌دانند که ما همیشه مرزها را از آنچه که ممکن است جابجا می‌کنیم و حالا PieAce نیز هایس کانورتیبل را به سطح جدیدی ارتقاء داده است

هنگام عرضهٔ هایس کانورتیبل به بازار در ماه آینده، تویوتا قیمت آن و همین‌طور قیمت ویژگی سفارشی PieAce را هم اعلام خواهد کرد.

Toyota Hiace Convertible 2

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *