موتور سیکلت و دوچرخه

معرفی دوچرخه ترایاتلون

تکنولوژی خودرویی و دوچرخه شاید یک جفت عجیب به نظر برسند اما در واقعیت این دو نوع از حمل‌ونقل موجود پسرعموهای هم محسوب می‌شوند. پیش از خودرو دوچرخه وجود داشته و به تردد مردم کمک می‌کرده است؛ بنابراین همکاری در دنیای مدرن امروزی نباید همکاری یک سوپر اسپورت بسیار مشهور و دوست‌داشتنی با یک دوچرخه‌ساز پیشرفته را عجیب دانست.

دوچرخه لامبورگینی
لامبورگینی و دوچرخه‌ساز مشهور سرولو Cervelo به منظور ساخت دوچرخه ترایاتلون سرولو P5X لامبورگینی ادیشن با یکدیگر همکاری کرده و حاصل کار نیز واقعاً برجسته است.

دوچرخه لامبورگینی
تنها 25 دستگاه از این دوچرخه ساخته خواهد شد و طراحی آن در مرکز طراحی لامبورگینی در سنت آگاتای بولونیا صورت گرفته است. قطعا رنگ زرد دوچرخه چشم‌ها را به خود خیره می‌کند و الگوی Y شکل بکار رفته نیز شبیه انحناهای موجود در سوپرکارهای مدرن این خودروساز می‌باشد.

دوچرخه لامبورگینی
مدیر بازاریابی لامبورگینی می‌گوید:

رانندگان آکادمی لامبورگینی هم‌اکنون با سرولو نیز تمرین می‌کنند بنابراین ما می‌دانستیم که این دوچرخه‌ها چقدر خاص و سریع هستند. با پرفورمنس مثال‌زدنی، طراحی و نوآوری برجسته، این پروژه مشترک با هر دو برند همخوانی زیادی دارد.

دوچرخه لامبورگینی
دوچرخه موردبحث چیزی بیشتر از یک پروژه مشترک مقطعی است. بیش از 180 ساعت زمان صرف بهبود آئرودینامیکی ترایاتلون سرولو P5X لامبورگینی ادیشن در تونل باد شده است.

دوچرخه لامبورگینی
مدیر شرکت دوچرخه‌سازی سرولو نیز می‌گوید:

این ماشین سرعت تولید محدود یک محصول کلاس جهانی بوده و پرفورمنس بالایی دارد. دوچرخه‌های ترایاتلون ما در مسابقات حرف اول را می‌زنند و هم‌اکنون خاص‌تر از همیشه شده‌اند.

پروژه مشترک لامبورگینی و سرولو اولین همکاری این چنینی در صنعت خودرو نبوده است. BMW، فراری و مک لارن نیز دوچرخه‌های خاص را با همکاری دیگر شرکت‌ها معرفی کرده‌اند.

لامبورگینی قیمت این دوچرخه ویژه را اعلام نکرده اما پیش‌بینی شده قیمت ان حدود 20 هزار دلار باشد!

منبع
pedal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *