صفحه اصلی / نقد، بررسی و معرفی خودرو / معرفی سیتروئن C5 مدل ۲۰۱۹

معرفی سیتروئن C5 مدل ۲۰۱۹

در دنیایی که ذائقه مردم به سمت کراس‌اوورها و محصولاتی بلندقد پیش می‌رود، جای خالی کراس برجسته در میان محصولات سیتروئن خالی به نظر می‌رسید و از این رو C5 به عنوان خودرویی بزرگتر از  C3 را در سال‌های گذشته به بازاهای جهانی ارائه کرد چراC3  به دلیل ابعادش  نتوانست موفقیت چندانی را در میان خودروهای این حوزه به دست آورد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از”کاراسکوپ”،  فروش کارخانه‌ای این خودرو با قیمت ۲۳,۲۲۵ پوند در کشوری مانند انگلستان آغاز خواهد شد و در سه ماهه چهارم سال در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

ویژگی‌های سیتروئن C5 ایرکراس 2019

خودرو به یک صفحه پشت آمپر دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و یک صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی در نسخه استاندارد مجهز است. همچنین مجموعه‌ای از سیستم‌های گسترده ایمنی و فناوری‌های کمک راننده در این خودروی ۲۰۱۹ گنجانده شده‌اند.

ویژگی‌های سیتروئن C5 ایرکراس 2019

بخشی از این مجموعه ایمنی شامل ترمز ایمنی هوشمند، هشدار دهنده، نگه‌دارنده بین خطوط و شناساگر نقاط کور می‌شود. ایرکراس C5  به سیستم  شارژر بدون سیم تلفن هوشمند و سیستم عبور از تپه مجهز شده تا بتواند رفاه و کارآمدی بیشتری را به مشتریان عرضه کند.

ویژگی‌های سیتروئن C5 ایرکراس 2019

سه تریم متفاوت از این خودرو ارائه خواهد شد که هر کدام قابلیت شخصی‌سازی زیاد و ترکیب ۳۰ رنگ در نمای خارجی را دارند. در زیر درب کاپوت مدل های بالاتر خودرو نیز می‌توان یک موتور ۶.۲ پیورتک بنزینی و بلو HDI دیزلی را مشاهده کرد که با یک سامانه انتقال قدرت ۸ سرعته خودکار هماهنگی دارند.

ویژگی‌های سیتروئن C5 ایرکراس 2019

فضای داخلی این خودرو با طول محورهای ۲.۷۳ متر، مناسب به نظر می‌رسد و بر خلاف کراس‌اوور C3 برای یک خانواده‌ چهارنفره کافی خواهد بود. سیتروئن از فناوری جدید خود در سیستم تعلیق و فنربندی، موسوم به بالشت‌های هیدرولیک در این خودرو استفاده کرده که در رفع تنش‌های کابین و آرامش خودرو تأثیر زیادی دارد. ابعاد ایرکراس متشکل از طول ۴.۵ متر، عرض ۱.۸۴ متر و ارتفاع سقف ۱.۶۷ متر است و  صندوق بار ۴۸۲ لیتر حجم دارد.

ویژگی‌های سیتروئن C5 ایرکراس 2019

معرفی سیتروئن C5 مدل 2019 (+عکس)

اولین نمونه از خودروهای پلاگین- هیبرید سیتروئن نیز در سال ۲۰۲۰ در قالب یک c5 ارائه خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این نوشته

این مطالب را نیز ببینید!

خودرو برقی

خودروی برقی سیتروئن/ سرآغاز تحول حرکت شهری

مدل مفهومی سیروئن برای سال ۲۰۱۹ “آمی ۱” نام دارد و چشم‌انداز این برند برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *