موتور سیکلت و دوچرخه

موتورسیکلت هوندا گلدوینگ به اندرویداتو مجهز می شود

هوندا در حال ارائه اندروید اتو در نسل فعلی موتورسیکلت تورینگ گلدوینگ می‌باشد. مالکان این موتورسیکلت که دارای گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل اندروید 5.0 و بالاتر می‌باشند خواهند توانست از سرویس‌هایی همچون موسیقی، تماس و پیام‌رسان بدون هزینه اضافی لذت ببرند.

البته مالکان برای استفاده از این سرویس باید به هدست بلوتوث مجهز باشند که به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسد.

این به‌روزرسانی از اواسط ژوئن 2020 در نظر گرفته خواهد شد زیرا هوندا می‌خواهد هر دو سیستم اندروید اتو و اپل کارپلی را در مدل‌های آتی بکار گیرد.

گلدوینگ بیش از 40 سال است که موتورسیکلت پرچم‌دار هوندا می‌باشد. در سال 2017 و زمانی که نسل جدید این موتورسیکلت پدیدار شد، گلدوینگ به اولین موتورسیکلت دنیا با اپل کارپلی بدل گشت. هم‌اکنون نیز اندروید اتو با اینترفیس ساده شده و عملکرد صوتی راحت‌تر در دسترس می‌باشد. این سیستم به‌منظور کاهش حداکثری حواس‌پرتی و اختلال موتورسوار طراحی شده و بنابراین موتورسواران می‌توانند روی جاده تمرکز کنند.

honda android auto gold wing bikes 2

هوندا گفته است:

اندروید اتو دسترسی به موسیقی، مدیا و پیام رسانه‌های موردعلاقه را زمان موتورسواری راحت‌تر می‌کند. با دستیار گوگل که در اندروید اتو وجود دارد موتورسواران می‌توانند روی جاده تمرکز کرده و درعین‌حال از دستیار صوتی استفاده کنند.

استفاده از دستورات صوتی مهم است زیرا موتورسوار با خطرات بیشتری در زمان سواری مواجه می‌باشد. همچنین صفحه‌نمایش نیز باید بزرگ باشد تا خواندن آن راحت‌تر صورت بگیرد هرچند نگاه بیش از حد به صفحه‌نمایش در زمان سواری توصیه نمی‌شود.

هوندا گلدوینگ - اندرویداتو

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *