نقد، بررسی و معرفی خودرو

میتسوبیشی از وانت پیکاپ تریتون 2019 رونمایی کرد

میتسوبیشی، 4 سال پیش نسخه‌ای از  تریتون/L200 را معرفی کرد. زمانی نسبتا کوتاه که دوره تحول پیکاپ‌های اینچنینی محسوب می‌شود و نوبت را به فیس‌لیف و تغییر نسل این خودرو رسانده است. در این زمان کمپانی‌های بزرگی مانند بنز، فورد و رنو در تحول اسب‌های کاری، قدرتمند ظاهر شده و اینک شاهد خودروهایی مانند کلاس x بنز و آلاسکان رنو هستیم.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “موتور1″، مدل و طراحی این پیک‌آپ از مدل‌های مفهومی به نمایش درآمده در سال‌های قبل الهام گرفته شده است. این پیک‌آپ در عین طراحی پویا، تا حدی قدرتمند به نظر می‌رسد و ظاهرا قصد دارد در مدل تولیدی روی قابلیت‌های کاری خود مانور دهد.

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

در این خودرو سپر نمای روبه‌رویی تغییر کرده قوس روی چرخ‌ها نیز به شکل دیگری درآمده‌اند تا تفاوت نسل جدید با محصولات کنونی  به خوبی محسوس باشد.

در این محصول جدید میتسوبیشی، یک حالت آفرودی ویژه برای رانندگی وجود دارد که حرکت خودرو در بیراهه‌ها را روان کرده و سیستم دیگر به نام  حرکت در شیب سرعت خودرو را با توجه به زمین مورد نظر تنظیم می‌کند.

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

در یک تریتون/L200 از نوع 2019، شاهد سیستم‌های ایمنی مانند هشدار برخورد جلو و ترمز خودکار با قابلیت تشخیص عابران پیاده  هستیم. همچنین سامانه ممانعت از شتاب‌گیری ناگهانی اولتراسونیک نیز در این پیکاپ باعث کاهش شتاب ناگهانی می‌شود. شناساگر نقاط کور نیز به همراه  سامانه هشدار ترافیک در بخش پشتی خودرو از دیگر ویژگی‌های این پیک‌آپ است.

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

میتسوبیشی از یک  گیربکس  6 سرعته با عملکرد و راندمان بهتر جدید استفاده کرده و دیگر نمونه 5 سرعته خودکار در این خودرو را نم‍ی‌بینیم.

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

معرفی میتسوبیشی تریتون L200

این خودرو در روزهای آینده وارد سیستم ثبت سفارش و فروش می شود و بازار جهانی آن نوید موفقیت بزرگی را می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *