نقد، بررسی و معرفی خودرو

میتسوبیشی تریتون ابسولوت رقیبی برای فورد رنجر رپتور

میتسوبیشی نمی‌خواهد بازار پیکاپ های پرفورمنس آفرود را از دست بدهد و به همین خاطر از کانسپت جدید خود با نام تریتون ابسولوت رونمایی کرده است.

mitsubishi triton absolute concept 11
این خودرو که در نمایشگاه خودروی بانکوک تایلند معرفی شده ماهیت خشن، سرسخت و جذاب پیکاپ تریتون را نمایان می‌کند. این خودرو در اروپا با نام L200 عرضه می‌شود.

mitsubishi triton absolute concept 5
میتسوبیشی اشاره زیادی به جزئیات نداشته بنابراین ما نمی‌دانیم که آیا تریتون ابسولوت رقیبی واقعی برای فورد رنجر رپتور خواهد بود یا نه. البته با نگاه به خودرو کاملاً می‌توان فهمید که این پیکاپ آماده‌ی ورود به خط تولید است.

mitsubishi triton absolute concept 3
البته این خودروساز ژاپنی فعلاً تریتون ابسولوت را خودرویی مفهومی می‌نامد و احتمالاً به دنبال بررسی بازخورد عمومی آن تا زمان اعلام تولید رسمی است. با توجه به ظاهر تریتون ابسولوت می‌توان حدس زد که بازار واکنش گرمی به آن نشان دهد.

mitsubishi triton absolute concept 4
کانسپت جدید میتسوبیشی به لطف افزایش ارتفاع 50 میلی‌متری، رینگ‌های متفاوت و لاستیک‌های آفرود فالکن و قوس‌های گلگیر فیبر کربنی بسیار خشن‌تر از نسخه‌های عادی به نظر می‌رسد. میتسوبیشی در حرکتی نه چندان معمول هم از فیبر کربن برای سپر، پانل‌های محافظت بدنه و درب پشتی استفاده کرده است.

از دیگر ویژگی‌های متمایز این خودرو می‌توان به فلاپ های گیرای جلو و عقب با عناصر قرمز و خاکستری، دستگیره‌های درب قرمز، پوشش محافظتی، نوار نورانی LED نصب شده روی سقف و جلوپنجره مشکی اشاره کرد.

mitsubishi triton absolute concept 2
هیچ‌گونه خبری درباره پیشرانه‌ی این کانسپت منتشر نشده بنابراین حدس می‌زنیم میتسوبیشی تغییری در این بخش ایجاد نکرده است. با توجه به وضعیت کنونی این کانسپت احتمال دارد که نسخه‌ی تولیدی آن بعد از سال 2020 تولید شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *