اخبار خودرو

نسل جدید کیا سورنتو در حال ورود به بازار است

نسل جدید کیا “سورنتو” در حال ورود به بازار است و احتمالا شباهت زیادی به تصاویر لو رفته از آن در هفته‌های گذشته دارد.

به نقل از “کارمگزین“، این کراس‌اوور اخیرا با لایه‌های استتاری در پیست نوربرگ‌رینگ آلمانی‌ها دیده شده است. پیستی که جهنم سبز خودروهای جهان محسوب می‌شود. تصاویر ویدئویی منتشر شده از کراس ‌کره‌ای‌ها حکایت از آزمون‌های گسترده و قدرتمند روی این خودرو دارد.

نسل چهارم سورنتوی 2021 در جهنم سبز آلمان‌ها

هنوز اطلاعات دقیق و زیادی از طراحی و ویژگی‌های نسل چهارم این خودرو در دست نیست. با این وجود تغییرات زیادی در نمای خارجی این خودروی استتاری دیده نمی‌شود. در اوایل سال 2019 کیا نسخه فیس‌لیفت سورنتو را معرفی کرد و در همان زمان از وعده تغییر نسل خودرواش خبر داد.

سورنتو ظاهری لوکس‌تر را برای سورنتوی جدیدش ارائه کرده و تلاش دارد تا اصالت همیشگی آن را حفظ کند. با این وجود نمی‌توان نظر قطعی را در خصوص ظاهر این خودرو اعلام کرد.

نسل چهارم سورنتوی 2021 در جهنم سبز آلمان‌ها

هنوز از بخش فنی این خودرو اطلاعات زیادی در دسترس نیست. اما نسخه‌های فعلی سورنتو از موتور 3.3 لیتری  6 سیلندر بهره می‌بردند که 290 اسب‌بخار قدرت دارند. نسخه‌های 2.4  لیتری و 4 سیلندر این خودرو نیز 185 اسب‌بخار توان دارند. احتمالا نسخه‌های آینده این خودرو نیز با سیستم هیبریدی و پلاگین هیبرید ارائه خواهند شد.

نسل چهارم سورنتوی 2021 در جهنم سبز آلمان‌ها

سورنتوی 2021 چندان مدرن به شمار نمی‌آید. اما احتمال دارد فضای داخلی آن به “تلوراید” این برند شبیه باشد. بنابراین احتمال استفاده از پشت آمپر دیجیتالی، سیستم اطلاعات و سرگرمی به روز، دکمه‌های جدید و چیدمان جدید در کابین دور از انتظار نیست. از آنجا که خودرو با مدل 2021 معرفی خواهد شد تا سال آینده خبری از آن نخواهد بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *