ویژه خودرو دنا

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

همانطور که مطلع هستید مانیتورهای متعددی بر روی خودروهای خانواده دنا نصب شده است که تغییرات جزئی با هم دارند و اکثریت مبتنی بر سیستم عامل منسوخ ویندوز CE هستند اما برای اولین بار در تولیدات اخیر شاهد مانیتورهای مبتنی بر اندروید هستیم که در کارخانه نصب شده اند.

انواع مانیتور خودروهای سری دنا

در بدو کار آنچه مورد استفاده برای خودروهای دنا قرار گرفته بود مبتنی بر ویندوز CE و با صفحه تمام تاچ خودنمایی می کرد که دکمه های لمسی در طرفین صفحه کار را برای راننده راحت میکرد. اگرچه فرمان پذیری این دکمه ها گاهی با تاخیر مواجه می شد اما در مجموع کارکردن با آن راحت بود.

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

با تولید خودروهای دنا پلاس ظاهر مانیتور با حفظ سیستم عامل قبلی اندکی تغییر کرد وبجای دکمه های لمسی از دکمه های فیزیکی استفاده و علاوه بر آن قابلیت ورودی گیرنده دیجیتال نیز به آن افزوده شد.

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

علاوه بر این دو تیپ مانیتور ذکر شده مانیتورهای دیگری با سخت افزار متفاوت نیز بر روی این خودروها توسط کارخانه نصب و وارد بازار شد که از آن جمله می توان به مانیتورهای معروف به سراتویی اشاره کرد.

باز شدن پای مانیتورهای اندروید به ایرانخودرو

در یک تحول غیر قابل انتظار بر روی برخی تولیدات جدید دنا، مانیتورهایی با سیستم عامل اندروید نصب گردیده است که از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار است و علاوه بر امکانات عمومی اندروید دارای شخصی سازیهایی برای خودرو نیز می باشد.

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

نکته منفی این مانیتورها غیرفعال شدن نصب اپلیکیشن بر روی آن می باشد که دلسرد کننده است اما جای نگرانی نیست. با دناروید همراه باشید تا روش نصب اپلیکیشن را به شما آموزش دهیم.

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید دنا پلاس

نصب اپلیکیشن بر روی مانیتور اندروید بسیار ساده می باشد و نیاز به تخصص خاصی ندارد با داشتن یک فلش و کپی کردن فایل apk مارکتهای ایرانی بر روی آن و طبق دستورالعملی که در فیلم زیر مشاهده می نمایید می توانید براحتی یکی از اپلیکیشنهای مایکت ، بازار و … را نصب کرده و برنامه های مورد نیاز خود را بر روی مانیتور داشته باشید.

در صورت نیاز حتی می توانید بدون نیاز به این مارکتها مستقیما فایل اپلیکیشن را از هر منبعی دانلود و نصب نمایید.

جهت اتصال به اینترنت نیز می توانید بر روی تلفن همراه خود “هات اسپات” درست کرده و فعال نمایید تا مانیتور بتواند از اینترنت تلفن همراه شما استفاده کند.

 

 

نوشته های مشابه

‫23 دیدگاه ها

  1. سلام من دنا پلاس مدل 400 دارم که دیگه از سمت کارخانه کارت رهیاب ندارن
    برای نصب برنامه اندروید روی مانیتور باید چیکار کنم؟

  2. سلام من این کار رو کردم و عملی هم شد برنامه هم نصب کردم ولی اینترنت به برنامه های نصب شده دسترسی نداره و امکان استفاده نیست برای اینکه اینترنت به برنامه ها وصل بشه چکار کنیم
    هات اسپات وصل میکنم ولی برنامه هایی ک نیاز به اینترنت دارن خطای وصل نشدن اینترنت میده
    دنا توربو اتومات 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *