اخبار خودرو

نفربر زرهی “سنتری”

آیا نفربر زرهی “سنتری” که دو سال پیش معرفی شد را به یاد دارید؟ خودرویی زرهی، سخت و تاکتیکی از خودروساز کانادایی که گویی از “مسابقه مرگ” بیرون آمده است. در اصل این خودرو یک نسخه چندمنظوره نه چندان معمولی محسوب می‌شود که در حالت عادی امکان راندن آن سخت و ناممکن به نظر می‌رسد.

مینی‌ون شخصی “اینکاس سنتری” آخرین خودروی طراحی شده توسط این برند کانادایی است که با ترکیب انعطاف‌پذیری و شخصی‌سازی و با بیشترین حد راحتی و محافظت از سرنشینان در فضای درونی و بخش زرهی ساخته شده است.

اینکاس‌های  MPV جدید سنتری

این خودرو یک مدل چندمنظوره معمولی نیست

تمامی اینکاس‌های جدید سنتری با چندین چیدمان متفاوت صندلی، برای 4 تا 6 نفر ساخته می‌شوند. گزینه‌ای که یک مینی‌ون شخصی را از یک نفربر زرهی متمایز می‌سازد، سبکی آن است که باعث مانورپذیری بیشتر خودرویی به این عظمت می‌شود. این خودرو از قابلیت‌های آفرودی پیشرفته‌ای برخوردار است و با قابلیت محرک 4×4 ارائه خواهد شد. با یک حساب و کتاب ساده، مینی‌ون‌های شخصی سنتری گزینه اصلی و اولیه نیروهای اعمال قانون، نیروهای گارد ویژه و گشت‌های مرزی محسوب می‌شود.

نفربرهای زرهی سنتری

این خودرو یک مدل چندمنظوره معمولی نیست

علاوه بر این، اینکاس مدلی را با فضای بار پیک‌آپ- تراک‌ها ارائه کرده که برای حمل و نقل کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مینی‌ون شخصی سنتری مورد استفاده نیروهای نظامی و پلیس قرار خواهد گرفت و مقاومت زرهی بالایی دارد. این خودرو 5.76 متر طول و 2.48 متر عرض داشته و ارتفاعش 2.46 متر می‌رسد. فاصله بین دو محور در این خودرو 3.57 متر و ارتفاع کف آن با زمین 50 سانتی‌متر است.

در زیر درب بزرگ این خودرو شاهد شاهد یک موتور توربودیزل 6.7 لیتری 8 سیلندر هستیم که با یک گیربکس خودکار 6 سرعته هماهنگ می‌شود. این موتور با گشتاوری حدود 1084 نیوتن‌متر قدرتی حدود 390 اسب‌بخار دارد.

این مینی ون نظامی سنتری در روزهای 30 و 31 می در نمایشگاه امنیت و دفاع کانادا به شکل رسمی معرفی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *