اخبار خودرو

نمایش کلید دیجیتال هیوندای سوناتا 2020 در نیویورک

هیوندای آماده‌ی نمایش تکنولوژی کلید دیجیتال خود در نمایشگاه خودروی نیویورک می‌شود. این تکنولوژی برای اولین بار در نسل جدید سوناتا 2020 بکار رفته است.

hyundai digital key demo new york 5
کلید دیجیتال یک برنامه‌ی قابل دانلود است که به لطف تکنولوژی NFC جایگزین کلیدهای سنتی خودرو می‌شود. همچنین یک آنتن NFC وجود دارد که در دستگیره درب راننده نصب شده و دومین آنتن نیز به منظور استارت پیشرانه داخل کنسول مرکزی و در پد شارژ بی‌سیم گوشی قرار گرفته است.

hyundai digital key demo new york 9
زمانی که هویت شما تأیید شده کلید دیجیتال به گوشی هوشمند شما اجازه خواهد داد تا سیستم‌های متنوع خودرو را با استفاده از ارتباط BLE (بلوتوث انرژی پایین) و از راه دور کنترل کند. شما می‌توانید درب‌های خودرو را باز و بسته و هشدار وحشت را فعال کرده و پیشرانه را در فاصله‌ی حداکثر 9 متری روشن کنید.

hyundai digital key demo new york 1
با استفاده از کلید دیجیتال می‌توان حداکثر هویت چهار نفر را برای استفاده از خودرو تعریف کرد. تنظیمات خاص شما نیز در خودرو ذخیره شده و بنابراین خودرو به‌صورت خودکار می‌داند که چگونه آینه‌های جانبی، ایستگاه‌های رادیو، سیستم صوتی و صندلی راننده را تنظیم کند.

hyundai digital key demo new york 3
به منظور اطمینان از حداکثر ایمنی و امنیت، هیوندای از حفاظت Trustonic برنامه استفاده کرده که پاسخگویی به درخواست را با استفاده از دستگاهی قابل‌اعتماد و یا کاربردی شناخته شده میسر می‌کند.

مدیر بخش برنامه‌ریزی تولیدات دیجیتال و ارتباطی هیوندای آمریکا می‌گوید: “هیوندای مدت‌های زیادی است که در بخش تکنولوژی ارتباطی خودرو پیشرو بوده و ویژگی‌هایی همچون اپل کارپلی، اندروید اتو، اسمارت واچ و بلندگوی هوشمند در محصولات ما به چشم می‌خورند. کلید دیجیتالی که در نسل جدید سوناتا 2020 بکار رفته به ما اجازه می‌دهد آماده‌ی ورود به حمل‌ونقل آینده شویم.”

کلید دیجیتال
البته اگر شما مالک اصلی خودرو باشید سطح دسترسی بیشتری در مقایسه با دیگر کاربران خواهید داشت. شما حتی می‌توانید اجازه و مدت زمان استفاده از برخی عملکردها را تعیین کنید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *