نقد، بررسی و معرفی خودرو

نگاهب بر مشخصات شورولت کلرادو مدل ۲۰۲۱ و قیمت آن

شورولت کلرادو مدل سال ۲۰۲۰ قیمت پایه ۲۲۳۹۵ دلاری دارد. با این پول شما می‌توانید کلرادو Extended Cab را بخرید که مدل پایه این پیکاپ میان سایز محسوب می‌شود.

اما مدل سال بعد این خودرو تغییراتی را خواهد داشت. شورولت تائید کرده قیمت پایه کلرادو ۲۰۲۱ برابر با ۲۶۳۹۵ دلار خواهد بود که افزایش قابل‌توجه ۴ هزار دلاری را نشان می‌دهد.

این قیمت برای مدل Extended Cab Work تعیین شده و نسخه یاد شده به عنوان مدل پایه کلرادو ۲۰۲۱ محسوب خواهد شد. به این ترتیب مدل پایه قبلی به خاطر دلایلی از خط تولید حذف شده است.

سخنگوی شورولت گفته که این خودرو فروش کمی داشته است. دلیل این امر تجهیزات کم کلرادوی پایه بوده و خریداران چنین پیکاپ هایی معمولاً به دنبال تریم های بالاتر هستند، تریم هایی که تجهیزات بیشتر و ارزش بهتری در برابر مبلغ پرداختی دارند.

اگرچه هیچ‌یک از ما افزایش قیمت خودروها را دوست نداریم اما کلرادو ۲۰۲۱ ظاهر جدید مشابه برادر بزرگ‌تر خود یعنی سیلورادو خواهد داشت.

CarsDirect می‌گوید تریم های فول تر این خودرو کمترین افزایش قیمت یعنی ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار را تجربه خواهند کرد. این خبر خوبی برای افرادی است که انتظار عرضه کلرادوی نونوار شده را می‌کشند. خودروی موردبحث از آوریل سال ۲۰۲۰ وارد خط تولید خواهد شد.

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن