نقد، بررسی و معرفی خودرو

نگاهی بر شورلت تراورز با ظاهر جدید و تجهیزات بیشتر

بزرگ‌ترین کراس‌اوور شورلت یعنی تراورز برای مدل ۲۰۲۱ مورد فیس‌لیفت و به‌روزرسانی قرار گرفته است.

تراورز فیس‌لیفت با دماغه‌ای جدید با جلوپنجرهٔ بازطراحی شده که توسط چراغ‌های LED جدید احاطه شده، فوراً از نسخهٔ قبلی قابل‌تمایز است. این چراغ‌های باریک‌تر از قبل هستند و حالا راهنماها درون دی‌لایت‌ها ادغام شده‌اند. کمی پایین‌تر هم سپری با بخش پلاستیکی بزرگ‌تر و برجسته‌تر به همراه مه شکن‌های LED جدید با تریم کرومی بروز شده به چشم می‌خورد.

 

تغییرات ظاهری تراورز مدل ۲۰۲۱ در بخش عقبی آن‌هم ادامه و یافته در و در اینجا نیز شاهد چراغ‌های جدیدی هستیم. این چراغ‌ها توسط یک نوار

کرومی به هم متصل شده‌اند که در میانهٔ آن تریم مشکی‌رنگی کار شده است. ارائهٔ چهار طرح رینگ جدید هم تکمیل‌کنندهٔ تغییرات ظاهری این کراس‌اوور فول سایز آمریکایی است.

کابین تراورز مدل ۲۰۲۱ با آپشن‌های جدید صندلی‌ها و همین‌طور ارتقاء سیستم اطلاعاتی-سرگرمی که حالا از اندروید اتو و اپل کارپلی بی‌سیم پشتیبانی می‌کند، بروز شده است. علاوه بر این، یک نمایشگر هشت اینچی هم برای خودرو ارائه شده که در صفحه آمپر قرار می‌گیرد و سرعت‌سنج دیجیتالی و اطلاعات دیگری را به نمایش درمی‌آورد. همچنین برای بخش عقبی سانروف دوگانهٔ تراورز نیز حالا یک آفتاب‌گیر برقی قابل سفارش است.

اما علاوه بر این موارد، تراورز مدل ۲۰۲۱ به سیستم‌های ایمنی بیشتری هم مجهز شده است که شامل ترمز اضطراری اتوماتیک، ترمز عابر پیادهٔ جلو و دستیار حفظ حرکت میان خطوط با هشدار خروج از خط، هشدار برخورد جلو، سیستم دنبال کنندهٔ فاصله و دستیار نوربالا می‌شود. علاوه بر این، حالا کروز کنترل تطبیقی پیشرفته هم در تیپ‌های ۳LT، RS و پریمر قابل سفارش خواهد بود درحالی‌که در تیپ‌های پریمر و های کانتری هشدار ایمنی صندلی هم به‌صورت استاندارد ارائه شده است.

شورلت فعلاً مشخصات فنی تراورز مدل ۲۰۲۱ را منتشر نکرده است اما باید همان پیشرانهٔ ۳.۶ لیتری V6 قبلی برای آن ارائه شود که ۳۱۰ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور دارد. همچنین انتظار می‌رود شاهد همان گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک هم باشیم که در کنار سامانهٔ چهارچرخ محرک سفارشی قرار می‌گیرد. فیس‌لیفت شورلت تراورز اواخر امسال به بازار عرضه خواهد شد.

منبع
منبع
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن