نقد، بررسی و معرفی خودرو

نگاهی بر کانسپت برجسته سوزوکی سوئیفت ایکستریم

سوزوکی از کانسپت برجسته‌ی شکل گرفته بر پایه سوئیفت در نمایشگاه خودروی تایلند رونمایی کرد. این خودرو سوئیفت ایکستریم کانسپت نام دارد.

Suzuki Swift Extreme 5

اگرچه سوزوکی سوئیفت کاراکتر و طراحی منحصربه‌فردی دارد اما جذاب‌ترین خودروی کوچک بازار نیست. به‌منظور ایجاد کمی هیجان، سوزوکی برخی بهبودهای ظاهری قابل‌توجه را برای این خودرو در نظر گرفته است.

 

Suzuki Swift Extreme 7

کار را با نمای جلو آغاز می‌کنیم که در آن شاهد جلوپنجره مشکی، ورودی‌های هوای متمایز، اسپلیتر جدید و کاپوتی با ورودی‌های تیز خواهید بود. در پروفایل جانبی نیز سوزوکی به لطف بچه گلگیرهای مشکی براق تمایز قابل‌توجهی بین نسخه تولیدی سوئیفت و ایکستریم کانسپت ایجاد کرده است. تکمیل کننده تغییرات نیز قوس‌های چرخ جدید و رینگ‌های نقره‌ای اسپورت با لاستیک‌های دیواره کوتاه هستند.

 

Suzuki Swift Extreme 3

Suzuki Swift Extreme 10

Suzuki Swift Extreme 9

نمای عقب هم از این تغییرات بی‌نصیب نمانده و یک اسپویلر بزرگ از سقف بیرون آمده و دومین اسپویلر نیز بین چراغ‌های عقب نشسته است. همچنین دیفیوزر همرنگ بدنه و خروجی‌های اگزوز متفاوت دیده می‌شوند. شیشه‌های تیره‌رنگ باعث شده‌اند کابین خودرو دیده نشود و البته سوزوکی اشاره‌ای هم به بهبودهای قوای محرکه و پرفورمنس سوئیفت ایکستریم کانسپت نداشته است.

Suzuki Swift Extreme 11

Suzuki Swift Extreme 8

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *