نقد، بررسی و معرفی خودرو

نگاهی کوتاه بر لکسس ES

لکسس ES اخیرا جایگزین محصول GS شده و با ورود به  حوزه اروپا قصد دارد در برابر رقبای قدر قدرتی مانند مرسدس کلاس E، آئودی  A6 و ب‌ام‌و سری 5 عرض اندام کند.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کارسکوپ”، نمای جلویی لکسس ES بسیار هوشمندانه طراحی شده و جلوپنجره به تنهایی نمای متمایزی را به خودرو داده است. این نما می‌توانند نگاه مشتریان را از تماشای رقبای آلمانی دور کند.

لکسس ES نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی

لکسس به ساخت فضاهای درونی برجسته، متمایز و با کیفیت در میان خودروسازان معروف است و همین روند را در کابین ES در پیش گرفته است. بیشتر مواد درونی ES با کیفیت بوده و برخی از  جزئیات نیز احساس گران، ویژه و خاص بودن را به مشتری القا می‌کند.

لکسس ES نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی

سیستم اطلاعات و سرگرمی کیفیت بصری خوبی را در اختیار مردم قرار می‌دهد و کنترلگرها به خوبی کار می‌کنند. عایق صدای کابین به با کیفیت زیاد طراحی شده و آرامش فضای درونی را برایتان به ارمغان می‌آورد و صندلی‌ها بسیار راحت هستند.

لکسس ES نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی

با وجود ارائه لکسس در اروپا هیچ گزینه دیزلی در میان موتورهای این خودرو دیده نمی‌شود. لکسس ES با موتور هیبریدی متشکل از یک واحد2.5 لیتری 4 سیلندر و یک موتور الکتریکی معادل 215 اسب‌بخار توان دارد و مصرف سوختش 4.7 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر است.

بنابراین سدان ژاپنی در برابر نسخه‌های دیزلی محبوب بوده و براساس پیش‌بینی‌ها در مقابل آلمان‌‌ها رقابتی ظاهر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *