واژگونی خودرو سواری در بزرگراه باکری

واژگونی خودرو

اینستاگرام دناروید

یک دستگاه خودروی سواری در هنگام تردد در بزرگراه باکری در یکی از راه های خروجی(رمپ) آن واژگون و راننده سواری مجروح شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، وقوع این حادثه رانندگی ساعت ۶:۱۲ دقیقه صبح امروز از طرف شهروندان شاهد به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۷۴ را روانه محل حادثه در بزرگراه باکری كرد.
مهدی نقی زاده فرمانده آتش نشانان اعزامی كه به همراه آتش نشانان در محل حضور یافته بود، در این خصوص گفت: یك دستگاه خودروی سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه باکری در حال حرکت بود که به محض خروج از بزرگراه و ورود به داخل راه خروجی(رمپ) به بزرگراه همت، ناگهان از مسیر اصلی خود خارج و پس از برخورد با گاردریل حاشیه بزرگراه، بر روی سقف واژگون و راننده آن مجروح شد.
وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه، طی بازدید و بررسی اولیه اقدام به قطع برق و رفع نشت سوخت خودرو کرده و با استفاده از تجهیزات موجود، این وسیله نقلیه را به حالت اولیه بازگرداندند.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان كرد: آتش نشانان همچنین راننده خودرو را که از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده بود را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
نقی زاده با اعلام این که علت بروز این حادثه توسط پلیس راهور منطقه در دست بررسی است، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی محل حادثه و پاكسازی بزرگراه از بقایای به جا مانده از این تصادف، به عملیات خود پایان دادند.
واژگونی خودرو

فروشگاه دناروید

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه