اخبار خودرو

واکنش ایران خودرو در خصوص برخی شایعات

در روزهای اخیر برخی از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی اخبار مجعولی مبنی بر استعفای دسته جمعی مدیران ایران خودرو منتشر کرده اند که ایران خودرودیزل تمامی آن را تکذیب کرده است.

شبکه های معاند و ضد انقلاب، در روزهای اخیر اخباری به نقل از مدیر ارتباطات ایران خودرو دیزل مبنی بر شایعه استعفای دسته جمعی مدیران گروه صنعتی ایران خودرومنتشر کرده اند که هدف آن تخریب مدیران خدوم این گروه صنعتی بوده است.
در شرایطی که گروه صنعتی ایران خودرو در فضای تحریم و محدودیت های فراوان توانسته تولید را رونق بخشیده و از پیچ سخت تحریم ها عبور کند، دشمنان قسم خورده نظام، با انتشار مطالب ناشی از توهم خود، به دنبال ایجاد تنش در تولید و همچنین محیط های کارگری هستند.

پارکینگ ایران خودرو
گروه‌هایی که خود را به دروغ حامی و طرفدار مردم می‌دانند، همچون گذشته با ابزار نفاق سعی در القای وجود تفرقه در جامعه کارگری دارند تا باعث ایجاد التهاب در این بخش از بازار اقتصادی کشور شوند و همچنان که این شبه‌گروه‌ها بر توهم خود باقی مانده و طراحان این سناریو سعی در ادامه استفاده از دروغ و شایعه‌ پراکنی برای القای آن به جای حقیقت را دارند، شرکت ایران خودرو دیزل این شایعه را تکذیب کرده است . خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو همچنان به عهد خود با مردم استوار بوده و در سال رونق تولید، همچون گذشته پا به پای آنها در راستای اهتزاز پرچم پرافتخار کشور درتلاش خواهند بود.

منبع
eghtesadonline

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *