اخبار خودرو

ورود تیبا2 پلاس به خیابانها

 پس از انتشار تصاویر غیررسمی از تیبا2 پلاس، نهایتا تصاویری از مراحل تحویل این خودرو به یک خریدار در فضای مجازی منتشر شده است.

تیبا2 پلاس که آن را می توان نسخه آپشنال شده تیبا2 دانست از نظرموتور و گیربکس تفاوتی با تیبا2 نداشته و تنها تفاوت های این دو نسخه به لیست امکانات و آپشن های خودرو خلاصه می شود.

خودروی

خودروی

تیبا2 پلاس که پیش از این نیز تصاویر غیررسمی از آن منتشر شده بود، بنا بود با رینگ آلومینیومی به بازار عرضه شود اما  در نسخه نهایی خبری از رینگ آلومینیومی نیست و خودروها با رینگ فولادی و قالپاق به مشتریان تحویل داده می شود.همچنین زه روی درب های تیبا2 پلاس نیز حذف شده است.

 

خودروی

خودروی

همانطور که در ابتدا ذکر شده تفاوت های تیبا2 و نسخه پلاس در زمینه ارائه آپشن های بیشتر بر روی خودرو است که در این زمینه می توان به آینه های جانبی جدید (طرح کوییک و ساینا)، اضافه شدن برچسب تیبا 2 پلاس بر روی درب سمت راننده، مانیتور لمسی با قابلیت اتصال به بلوتوث، دوربین دید عقب و سنسورهای هشدار موانع در عقب خودرو، نصب دیفیوز عقب و جلو، نصب “روف رک” یا همان باربند تزئینی، جلو پنجره استیل، صندلی چرمی، اضافه شدن کفپوش سه بعدی، دزدگیر و شیشه های عقب دودی اشاره کنیم.

خودروی

خودروی

با توجه به اینکه این خودرو به تازگی عرضه شده هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قیمت رسمی آن در دسترس نیست و باید منتظر باشیم و ببینید بعد از فعالیت بازار خودرو تیبا 2 پلاس با چه قیمتی در بازار آزاد عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *