نقد، بررسی و معرفی خودرو

پورشه 911 اسپیدستر در نمایشگاه نیویورک

پورشه 911 اسپیدستر در نمایشگاه خودرو نیویورک 2019 به صورت رسمی رونمایی شد. این خودرو نسبت به قبل سریع‌تر و قدرتمندتر شده است. در ادامه با امکانات و مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت خودروسازی پورشه در نمایشگاه خودرو نیویورک 2019 به صورت رسمی خودرو پورشه 911اسپیدستر را در معرض نمایش گذاشت. مشتریان می‌توانند این خودرو را از 7 ماه می سال 2019 سفارش دهند. شرکت پورشه در این نمایشگاه در کنار معرفی پورشه 911 اسپیدستر، از ساعت ویژه‌ای برای مالکان این خودرو نیز رونمایی کرده است.

پورشه 911 اسپیدستر

مشخصات پورشه 911 اسپیدستر

پورشه 911 اسپیدستر از یک موتور 6 سیلندر 4 لیتری تنفس طبیعی تخت بهره می‌برد که قادر است قدرتی معادل 502 اسب بخار و گشتاور 469 نیوتن‌متری تولید کند. این موتور قدرتمند تا دور 9 هزار نیز بالا می‌رود. از این موتور در مدل‌های 911 GT3 و 911 GT3 RS نیز استفاده شده است. قدرت تولید شده از این موتور فقط توسط گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. این خودرو می‌تواند ظرف مدت 3.8 ثانیه از سرعت صفر به 96 کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو نیز 309 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

پورشه 911 اسپیدستر

وزن این خودرو حدود 1465 کیلوگرم است و شرکت پورشه برای کاهش وزن آن فضای بار جلو، گلگیرهای جلو و پوشش عقب خودرو را از جنس فیبر کربن ساخته است. پورشه 911 اسپیدستر به صورت استاندارد از ترمزهای کاپوزیت سرامیکی پورشه بهره می‌برد و در این خودرو سیستم تهویه مطبوع در نظر گرفته نشده است، اما مشتریان می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای اضافی پرداخت کنند، سیستم تهویه مطلوب را هنگام خرید سفارش دهند. این خودرو از همان شاسی‌ای بهره می‌برد که قبلا در تولید 911 GT3 استفاده شده است، اما از فرمان‌پذیری چرخ‌های عقب با تنظیمات ویژه و دسته‌موتورهای دینامیک جدید برخوردار است.

پورشه 911 اسپیدستر

خودرو پورشه 911 اسپیدستر به صورت استاندارد از یک دست رینگ‌های 20 اینچی ساتین بلک نیز بهره می‌برد. شرکت پورشه در ساخت این خودرو از شیشه جلوی کوتاه استفاده کرده و به مشتریان وعده داده است تجربه رانندگی با این خودرو فراموش‌نشدنی خواهد بود. از سایر ویژگی‌های خاص پورشه 911 اسپیدستر می‌توان به شیشه‌های جانبی کوتاه و سقف پارچه‌ای سبک‌وزن اشاره کرد. البته این خودرو از آینه‌های سنتی و در باک روی کاپوت که در مدل کانسپت وجود داشت، بی‌بهره است.

تصاویر پورشه 911 اسپیدستر

منبع
gadgetnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *