پیک‌آپ و شاسی‌بلند ریویان، الکتریکی‌هایی برای ماجراجویی ویژه

اینستاگرام دناروید

چند سال قبل، موسسان شرکت “ریویان” تصمیم گرفتند، خودرویی را به بازار ارائه کننده که قبلا نمونه‌ای از آن خلق نشده باشد. پس از سال‌ها تحقیق، برنامه‌ریزی و توسعه پیکاپ‌تراک R1T الکتریکی به عنوان نتیجه این رویا در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس معرفی شد. افراد زیادی برای نمایش خودرو انتظار کشیدند و اینک در حال مقایسه آن با خودروهای امروزی هستند.

نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “موتور ۱″، با وجود اینکه خودرو یک مدل صددرصد برقی است با خودروهای هم راستای خود تفاوت زیادی دارد و می‌توان گفت R1T برای ماجراجویی‌های اساسی ساخته و پرداخته شده است. درست یک روز پس از معرفی پیک‌آپ الکتریکی شرکت سازنده اینک یک شاسی‌بلند ویژه ۷ صندلی  R1S را نیز به جهان معرفی کرده که با توجه به قدرت حاصل از منابع قدرتشان پیش‌برنده ظاهر شده‌اند.

نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس

خودرو با مدل‌های ۵ و ۷ صندلی ارائه خواهد شد و مشتریان می‌توانند از میان باتری‌های ۱۰۵، ۱۳۵ و ۱۸۰ کیلووات ساعتی یک نمونه را برای خود انتخاب کنند.

نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس

محدوده الکتریکی شاسی‌بلند R1S از برد پیک‌آپ R1T به شکل چشم‌گیری بیشتر است و با پرظرفیت‌ترین باتری خودرو می‌تواند مسافتی حدود ۶۶۰ کیلومتر و با کوچکترین باتریی مسافتی حدود  ۳۸۶ کیلومتر را بپیماید.

نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس

بیشینه سرعت این شاسی‌بلند به ۲۰۱ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و شتاب صفر تا صد کیلومتر با توجه به راندمان و سایز موتور تعیین خواهد شد. سریع‌ترین R1S موجود در ۳.۲ ثانیه شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و  کندترین آن برای دستیابی به این شتاب به ۴.۹ ثانیه زمان نیاز دارد.

نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس

مدل R1S شرکت ریوان می‌تواند بار زیادی را حمل کرده و مانند یک جرثقیل به جابه‌جایی و کشیدن خودروهای دیگر بپردازد.

نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس

به اشتراک بگذارید

برگشت به بالا