کیا اوپتیما استیشن ۲۰۱۹ آمد

کیا اوپتیما

کیا نسخه ارتقاء یافته اسپورت‌واگن پلاگین هیبرید ۲۰۱۹MY را با با طراحی جدید، نرم،  فضای داخلی جدید و گزینه‌های مدرن معرفی کرد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کارسکوپ”، نسخه پلاگین هیبرید اسپورت‌واگن ۲۰۱۹ اوپتیما به سپرهای جلویی در ارتفاع پائین‌تر،  چراغ‌های LED روزتاب جدید و چرخ‌های آلیاژی ۱۷ اینچی با طراحی الماس شکل مجهزند.

بازوی بریتانیایی کیا موتورز در نسخه “پلاگین هیبرید پلاس” اوپتیمای ۲۰۱۹ ویژگی‌هایی مانند پوشش چرمی، سانروف پانورامیک، سامانه کمکی تابش پرقدرت هوشمند، درب برقی در بخش انتهایی، سیستم تهویه صندلی‌های جلو، شارژر بدون سیم و نمایشگر دید ۳۶۰ درجه را قرار داده است.

اسپورت‌واگن اوپتیما 2019/ جذاب و فناورانه

بازطراحی نرم این خودرو روی هیچ کدام از اعداد و ارقام خودرو تاثیر نگذاشته و اسپورت واگن اوپتیمای ۲۰۱۹ هنوز قادر است تا ۵۳ کیلومتر را در حالت تمام الکتریکی بپیماید.

سامانه نیروبخش این خودرو شامل یک موتور ۲ لیتری بنزینی ۱۵۲ اسب‌بخاری و یک موتور الکتریکی ۶۶ اسب‌بخاری است که در مجموع با گشتاور ۳۷۵ نیوتن‌متر توانی حدود ۲۰۲ اسب‌بخار را تولید می‌کنند. این موتور با یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۶ سرعته ارائه خواهد شد.

اسپورت‌واگن اوپتیما 2019/ جذاب و فناورانه

مصرف ترکیبی سوخت این خودرو براساس روش تست “مصرف خودروهای سبک در سراسر جهان”  ۱.۵ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر برآورد شده و میزان آلایندگی CO2 آن حدود ۳۳ گرم در هر کیلومتر است. باتری لیتیوم- یون این مجموعه ظرفیتی حدود ۱۱.۲۶ کیلووات ساعت را دارد. براساس ادعای کیا این نسخه پلاگین هیبرید در ۹.۴ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر رسیده و خودرو در مجموع با یک بار شارژ و سوخت‌گیری بردی حدود ۱۱۲۰ کیلومتر دارد.

اسپورت‌واگن اوپتیما 2019/ جذاب و فناورانه

درون این خودرو نیز شاهد یک سامانه اطلاعات و سرگرمی ۸ اینچی با قابلیت هماهنگی به  اتو اندروید، کارپلی اپل، سرویس اطلاعاتی کیا، سامانه ناوبری پیشرفته و سیستم صوتی با ۸ واحد پخش هستیم.

کیا این خودرو را با خدمات پس از فروش ۷ ساله یا میزان مسافت ۱۰۰ هزار مایل در کشور انگلیس ارائه می‌دهد.

اسپورت‌واگن اوپتیما 2019/ جذاب و فناورانه

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید