اخبار خودرو

یک خودروی جدید چینی دیگر در خیابان های تهران دیده شد

خودروی بایک سنوا D50  با  رنگ زرد که گویا برای تاکسی تعریف شده است در خیابان های تهران دیده شد.

به نقل از اسب بخار در حال حاضر دیار خودرو دوباره پروژه های مونتاژ محصولات بایک در گلپایگان را آغاز کرده و گویا می خواهد در کنار عرضه ی بایک X25 برای مشتریان عادی، سنوا D50 را هم راهی ناوگان تاکسیرانی کند. این خودرو با بدنه ی کاور شده در ایران به شکل تاکسی درآمده و هنوز مشخص نیست که آیا سازمان تاکسیرانی اجازه ی حضور این سدان چینی را مانند سایپا آریو و برلیانس H230 در ناوگان خود می دهد یا خیر؟

یک خودروی جدید چینی دیگر در خیابان های تهران دیده شد (+عکس)
بایک سنوا D50 یک سدان اقتصادی چینی است که در بازار آن کشور رقبایی چون زوتی Z300، فاو بسترن B30، برلیانس H330، دانگ فنگ S30 و… را دارد. اما با توجه به اعتبار بایک، برخی اعتبار D50 را بالاتر از تعدادی از رقبای نام برده می دانند. بر اساس شواهد موجود در تصاویر، دیار خودرو نسخه ی دنده ای بایک سنوا D50 را برای معرفی به تاکسیرانی آورده و احتمال دارد که این سدان را در نسخه های اتوماتیک و فول آپشن برای فروش عادی به مشتریان معرفی نماید.

یک خودروی جدید چینی دیگر در خیابان های تهران دیده شد (+عکس)

بایک سنوا D50 خودرویی است که در نسل دوم خود به بازار ایران آمده است. نسل جدید این خودروی سدان در سال 2017 به نمایشگاه خودروی شانگهای آمد و حال عرضه ی رسمی آن با تیراژ بالا با مدل 2018 در کشورهای مختلف آغاز شده است. این خودرو به یک پیشرانه ی 1.5 لیتری تنفس طبیعی مجهز است که 116  اسب بخار را با گشتاور 148 نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه از طریق یک جعبه دنده ی 5 سرعته ی دستی یا اتوماتیک CVT به چرخ های جلو منتقل می شود.

یک خودروی جدید چینی دیگر در خیابان های تهران دیده شد (+عکس)

نسخه ی فول آپشن بایک سنوا D50 مدل 2018 به امکاناتی نظیر شش کیسه ی هوای 10 نقطه ای، سانروف، سنسور پارک و دوربین عقب، نمایشگر لمسی، گرمکن صندلی های جلو، سیستم تهویه اتوماتیک، ترمز پارک برقی، فرمان کمکی برقی، کروزکنترل، استارت دکمه ای، پشت آمپر TFT، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور نور و… مجهز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *