اخبار خودرو

یک فنجان قهوه با خودروهای سئات

کمپانی خودروسازی سئات برای جلب مشتری، به همراه تمامی محصولات خود، قهوه ساز ارائه خواهد کرد.
بسیاری از مسافران بویژه رانندگان بریتانیایی که عادت به خوردن قهوه حین رانندگی دارند، آرزو می کنند که با داشتن یک دستگاه قهوه ساز در ماشین خود دیگر نیازی به توقف و تهیه قهوه نداشته باشند و یا نیازی به رفتن کافی شاپ نباشد، پس اگر چنین قابلیتی در اتومبیل خود می خواهید، شرکت خودروسازی اسپانیایی “سئات” یک خبر خوب برای مشتریان خود دارد و آن هم ارائه یک دستگاه قهوه ساز به همراه تمامی محصولات این شرکت خواهد بود، هرچند در حال حاضر این امکان تنها برای مشتریان بریتانیایی در دسترس خواهد بود.

قهوه ساز در خودروهای سئات

خبر خوبش را گفتیم، اما خبر بد اینجاست که شرکت خودروسازی سئات امور خیریه باز نکرده و برای ارائه این قهوه ساز به مشتریان خود مبلغ 185 پوند دریافت می کند و در ازای پرداخت این هزینه، یک قهوه ساز برند Handpresso به مشتریان خود می دهد که به دلیل طراحی مناسب و ابعاد کوچک، امکان نگهداری آن بین صندلی های اتومبیل وجود خواهد داشت. این قهوه ساز توسط سوکت 12 ولت برق خودرو کار می کند و حدود 50 میلی لیتر قهوه اسپرسو گرم و تازه در عرض تنها 3 دقیقه آماده می کند.

شرکت خودروسازی سئات می گوید که با استفاده از این دستگاه در داخل اتومبیل، می توان حدود 1800 پوند برای خرید قهوه از فروشگاه صرفه جویی کرد و هزینه استفاده از این دستگاه در طول 12 ماه نیز حدود 405 پوند برآورد شده است و آن هم صرف خرید قهوه خواهد شد. علاوه بر این کاربران می توانند در وقت خود برای توقف و خرید یک فنجان قهوه صرفه جویی کنند.

منبع: persiankhodro

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *