اخبار خودرو

یک ماه توقیف خودرو؛ جریمه سخت پلیس برای متلک پرانان و مزاحمین نوامیس

بنا به گفته های فرمانده انتظامی پایتخت، از این پس رانندگانی که با متلک‌پرانی،‌ مزاحم نوامیس مردم شده و هنجارشکنی می‌کنند،‌ انتظار توقیف یک ماه خودروی خود نزد پلیس را داشته باشند.
شرایط فعلی به نحوی است که بعضی از رانندگان بدون داشتن حتی اندکی دلهره و ترس به متلک پراکنی و مزاحمت اقدام کرده و درخواست سوار شدن به ماشین را از دختران می کنند. بی توجهی به این مسئله به صورتی است که شاهد هستیم که بعضی از محلات رسما محل تردد این افراد شده است.
به نقل از فارس، با توجه به اینکه تمامی خودروها دارای پلاک هستند و طبیعتا قابل شناسایی اند نمی توان با دادن اخطار به صاحب ماشین به او گوشزد کرد که در صورت تکرار این امر پلاک خودرو باطل می شود. از طرف دیگر با اخطار دادن نمی توان خانواده این افراد را در جریان اقدامات آن ها قرار داد. متاسفانه چون این افراد شاکی خصوصی ندارند به راحتی جولان داده و شهر را نا امن می‌کنند.
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت درخصوص مطلب فوق، اظهار داشت: متلک‌پرانی و مزاحمت‌های خیابانی در دسته هنجارشکنی جای دارد و خودروهایی که هنجارشکن بوده و برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد کنند مشمول خودروهایی خواهند بود که در توقیف پلیس جای می‌گیرند.

image news 45494
فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: خودروهای هنجارشکن یک ماه در توقیف پلیس خواهند ماند.
وی در انتها توضیح داد که در صورتی که شهروندان شماره پلاک خودروهایی را که برایشان مزاحمت ایجاد کرده در اختیار پلیس قرار دهند، پلیس اقدام به بررسی کرده و در صورت صحت ادعا با رانندگان هنجار شکن برخورد خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *