حوادث خودرویی

۸ نفر براثر آتش سوزی خودرو در جاده‌های استان زنجان کشته شده اند

زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان، گفت: طی ۹ ماهه سالجاری ۸ نفر براثر آتش سوزی خودرو در جاده‌های استان زنجان کشته شدند.

سرهنگ عباس مظفری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما طرح زمستانی پلیس‌راه استان زنجان از ۲۰ آذرماه شروع شده و تا ۲۰ اسفندماه سال جاری ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در این طرح ۶۵ تیم با بیش از ۲۰۰ نفر پلیس در ۲۹ راهدارخانه استان در آماده باش هستند.

رئیس پلیس راه استان زنجان، با بیان اینکه برای ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به رانندگان پلیس‌راه تمام اقدامات لازم را تدوین کرده است، افزود: باید راهداری خیلی سریع نسبت به بازگشایی راه های روستایی مسدود شده تلاش کند.

مظفری با بیان اینکه در اجرای طرح زمستانی دستگاه‌های اجرایی اورژانس، راه و شهرسازی، سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌ها، هلال‌احمر و مدیریت بحران مشارکت دارند، ابراز کرد: پلیس راه استان به‌صورت گشت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان زنجان فعالیت می‌کنند.

مظفری تأکید کرد: در اجرای این طرح چند اکیپ ثابت در گردنه‌ها و محورهای برف‌گیر استان به‌صورت ۲۴ ساعته حضور خواهند داشت.

وی هدف از اجرای این طرح را خدمات‌رسانی به مسافران در محورهای مواصلاتی استان در مواقع بحرانی اعلام کرد و گفت: در برگزاری این طرح دستگاه‌های خدمات رسانی هم همکاری لازم را دارند.

رئیس پلیس راه استان زنجان، یاد آور شد: کاهش تلفات و آسیب‌ها یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این طرح است.

مظفری با بیان اینکه طی ۹ ماهه امسال ۸ نفر براثر آتش سوزی خودرو در جاده‌های استان کشته شده اند، گفت: لزوم استقرار خودروهای آتش نشانی در محورهای مواصلاتی استان زنجان باید با جدیت اجرا شود.

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *