حوادث خودرویی

۸ نفر براثر آتش سوزی خودرو در جاده‌های استان زنجان کشته شده اند

زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان، گفت: طی ۹ ماهه سالجاری ۸ نفر براثر آتش سوزی خودرو در جاده‌های استان زنجان کشته شدند.

سرهنگ عباس مظفری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما طرح زمستانی پلیس‌راه استان زنجان از ۲۰ آذرماه شروع شده و تا ۲۰ اسفندماه سال جاری ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در این طرح ۶۵ تیم با بیش از ۲۰۰ نفر پلیس در ۲۹ راهدارخانه استان در آماده باش هستند.

پاور ویندوز دنا آپگریدر (پاور ویندوز دنا و دنا پلاس)

رئیس پلیس راه استان زنجان، با بیان اینکه برای ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به رانندگان پلیس‌راه تمام اقدامات لازم را تدوین کرده است، افزود: باید راهداری خیلی سریع نسبت به بازگشایی راه های روستایی مسدود شده تلاش کند.

مظفری با بیان اینکه در اجرای طرح زمستانی دستگاه‌های اجرایی اورژانس، راه و شهرسازی، سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌ها، هلال‌احمر و مدیریت بحران مشارکت دارند، ابراز کرد: پلیس راه استان به‌صورت گشت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان زنجان فعالیت می‌کنند.

مظفری تأکید کرد: در اجرای این طرح چند اکیپ ثابت در گردنه‌ها و محورهای برف‌گیر استان به‌صورت ۲۴ ساعته حضور خواهند داشت.

وی هدف از اجرای این طرح را خدمات‌رسانی به مسافران در محورهای مواصلاتی استان در مواقع بحرانی اعلام کرد و گفت: در برگزاری این طرح دستگاه‌های خدمات رسانی هم همکاری لازم را دارند.

رئیس پلیس راه استان زنجان، یاد آور شد: کاهش تلفات و آسیب‌ها یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این طرح است.

مظفری با بیان اینکه طی ۹ ماهه امسال ۸ نفر براثر آتش سوزی خودرو در جاده‌های استان کشته شده اند، گفت: لزوم استقرار خودروهای آتش نشانی در محورهای مواصلاتی استان زنجان باید با جدیت اجرا شود.

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.