اخبار خودرو

تصاویر لورفته از مرسدس CLA مدل 2020

سال نوی میلادی برای طرفداران خودرو با لو رفتن تصاویر استتاری از نسل دوم مرسدس CLA و دقیقا یک هفته قبل از معرفی آن در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک آغاز شد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از موتور1 ، این نسخه پروتوتایپ نزدیک به تولید در مجارستان شکار عکاسان شده و در میان حوزه شلوغ و پلوغ کامپکت‌های امروزی با ستاره سه پر خود به عنوان یک تازه وارد می‌درخشد.

از آنجا که این خودرو آخرین نسخه بازطراحی شده از CLA  است، ما شاهد فضایی درونی شبیه به مدل‌های جدید کلاس A در آن هستیم.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

برجستگی‌های مشکی براق و دروخت‌های درشت قرمز در کابین جذاب از آب درآمده‌اند  و همچنین یک صفحه نمایش کاملا دیجیتال 10.25 اینچی به عنوان بخشی از سیستم MBUX برای همگان جالب خواهد بود.

مرسدس با  سیستم جدید اطلاعات و سرگرمی قابلیت‌های محصولی مانند CLA در نسخه 2020 را افزایش خواهد داد و به همین دلیل بنز معرفی این نسل از CLA در نمایشگاه‌های فناوری را جشن خواهد گرفت.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

آلمان‌ها قصد دارند این خودرو را در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک ماه جاری به نمایش بگذارند. از طرفی این برند آلمانی به همراه ب‌ام‌و و آئودی تصمیم دارند نمایشگاه خودرویی دیترویت را از فهرست برنامه‌هایشان حذف کرده و به همین دلیل شاید رویداد  CES بهترین فرصت برای تحلیل نسل جدید باشد.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

پیش‌بینی می‌شود این خودرو کمی بزرگتر از اجداد خود باشد. موتور این خودرو نیز از همان انواعی است که با همکاری رنو برای هاچ‌بک کلاس A معرفی شده است.

تصاویر لورفته مرسدس CLA مدل 2020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *