اخبار خودرو

حربه جدید امداد خودروهای غیرمجاز برای جذب مشتری!

به نقل از پرشین خودرو، در روزگاری که گوگل تبدیل به حلال مشکلات بسیاری از آدم ها در شرایط مختلف شده است، سوء استفاده از این غول اینترنت نیز هر روز جنبه های جدیدی پیدا می کند.

حتما برای شما نیز پیش آمده است تا نیاز به دریافت خدماتی پیدا کرده اید و بلافاصله نخستین چیزی که به ذهن شما خطور می کند استفاده از جستجوگر گوگل و پیدا کردن خدمات دهنده مناسب و مطمئن از این طریق است.

بر اساس یک اصل نانوشته در جستجوهای این چنینی رتبه های اول تا سوم صفحه کلمات کلیدی جستجو شده در ۹۰ درصد مواقع مورد انتخاب کاربران قرار می گیرد.

به همین دلیل است که شرکت های مختلف مبالغ کلانی را در حوزه سئوی سایت هزینه می کنند تا بتوانند در زمان جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت آنان، در صفحه نخست گوگل و آن هم در رده های نخست به نمایش درآیند و از این طریق فعایت شرکت متبوع خود را معرفی کنند.

حالا عده ای سودجو که همیشه دنبال فرصت های طلایی برای سوء استفاده از اطمینان مردم و بعضا ناآگاهی آنان می گردند حربه ای جدید را با استفاده از گوگل و مبحث تبلیغاتاین غول جستجوی اینترنتی پیدا کرده اند که در چند وقت اخیر اخبار زیادی از فعالیت غیرقانونی آنان مخابره شده است که کلاهبرداری و آزار و اذیت تنها گوشه ای از آن است.

باز هم صحبت از امداد خودروهای غیرمجاز است که هر از چند گاهی که صدر اخبار را به خود اختصاص می دهند برای مدتی با کاهش فعالیت از مدار توجهات رسانه ای دور می شوند.

این امدادخودروهای غیرمجاز این بار با استفاده از تبلیغات گوگل باز هم خود را به صدر اخبار رساندند که می توان گفت بعد از برخی شیطنت هایشان در جاده چالوس، چند وقتی خبری از آنان نبود.

امداد خودرو های غیرمجاز با ساخت سایت هایی که تنها از یک یا چند عکس در کنار یکشماره تلفن همراه که معمولا اعتباری است، تشکیل شده است با استفاده از تبلیغات گوگل و صرف هزینه توانسته اند در زمان جستجوی کلمه کلیدی “امداد خودرو”، نام خود را در ابتدای صفحه جستجو به نمایش درآورند.

file_18934

موقعی که شما کلمه کلیدی امداد خودرو را جستجو می کنید، گوگل آدرس این شرکت ها را در ابتدای صفحه به نمایش در می آورد که هر چند در گوشه ای به تبلیغاتی بودن آن اشاره شده است اما در بیشتر موارد به دلیل شرایط خاص شخص جستجو کننده دیده نمی شود.

نکته جالب این دست تبلیغات امدادهای غیرمجاز استفاده از نام و برند امدادخودروهای قانونی و مطرح در تبلیغاتشان است که متاسفانه در جلب اعتماد اشخاص تاثیر به سزایی داشته است.

هر چند که هشدارهای زیادی در خصوص استفاده از خدمات امدادخودروهای غیرمجاز داده شده است اما بهره بردن این افراد از شیوه های نوین برای جذب مشتری موجب رونق فعالیت آنان، افزایش آسیب رانندگان و سلب اطمینان آنها از امدادهای مجاز و قشر زحمتکش این صنف خدماتی شده است.

افزایش فعالیت این دست امدادخودروها که نیتی جز سوء استفاده از مشکلات رانندگان در راه مانده ندارند بار دیگر نشان می دهد که برخورد با فعالیت های غیرقانونی آنان نیازمند آگاه سازی بیشتر رانندگان در کنار افشای روش های بازاریابی این امدادگران غیرمجاز است.

امیدواریم با خواندن این گزارش و کسب اطلاعات در خصوص امدادخودروی مجاز خودرویی که سوار می شوید یا سایر امدادخودروهای مجاز کشور، زمینه فعالیت غیرمجاز این امدادهای غیرقانونی هر روز کاهش بیشتری داشته باشد و البته شاهد برخورد قانونی با این دست فعالیت هایی که آسیب زیادی به وجهه فعالان واقعی و زحمتکشان این صنف زده است، باشیم.

file_18935

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *