نقد، بررسی و معرفی خودرو

معرفی کانسپت بیوک GL8 آونیر در شانگهای

بیوک علاوه بر شاسی بلندهای جدید انکور و انکور GX، خودرویی دیگر با نام GL8 آونیر کانسپت را نیز به نمایشگاه شانگهای آورده است.

buick gl8 avenir concept 5
موضوع جالب اینکه بیوک قبلاً خودروی GL8 آونیر را در چین عرضه کرده و این کار از سال 2016 یعنی زمانی که زیربرند این خودروساز در چین معرفی شده صورت گرفته است. البته نسخه‌ی کانسپت این خودرو از تغییراتی در طراحی و تجهیزات اضافی سود می‌برد.

buick gl8 avenir concept 2
GL8 آونیر کانسپت که توسط مرکز فنی پان آسیا PATAC و در شانگهای توسعه یافته خودرویی کاملاً عملکردی است. از آنجایی که بیوک این خودرو را کانسپتی کاملاً نزدیک به تولید انبوه نامیده بنابراین حدس می‌زنیم پیش‌نمایشی از GL8 آونیر فیس لیفت و یا حتی نسخه‌ای لوکس‌تر از آن باشد.

avenir 1111
در بخش ظاهری این کانسپت تغییرات زیادی دیده نمی‌شود اما بزرگ‌ترین تغییر رخ داده در بخش جلوست جایی که مینی ون بیوک چراغ‌های جدید، جلوپنجره‌ای به‌روز و سپری بازطراحی شده را به نمایش می‌گذارد.

buick gl8 avenir concept 1

buick gl8 avenir concept 3
داخل کابین نیز شاهد طراحی الهام گرفته از آبشارها برای صندلی و کوسن‌های عقب هستیم. در این بخش با استفاده از عناصر نورانی خاکستری و آبی ادای احترامی به رنگ‌آمیزی سنتی چینی شده است. کف‌پوش‌های روشن نیز تکمیل‌کننده‌ی این بخش هستند.

buick gl8 avenir concept 4
بیوک GL8 آونیر کانسپت همچنین داشبوردی به‌روز دارد که هم‌اکنون میزبان صفحه لمسی 12 اینچی، پشت آمپرهای دیجیتالی و هدآپ دیسپلی 14 اینچی می‌باشد. در خودروی نمایشی حاضر در شانگهای دوم صندلی لاکچری در ردیف دوم به چشم می‌خورد که به استراحت گاه دست مرکزی مجهز می‌باشد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *