معرفی کانسپت بیوک GL8 آونیر در شانگهای

بیوک آونیر

بیوک علاوه بر شاسی بلندهای جدید انکور و انکور GX، خودرویی دیگر با نام GL8 آونیر کانسپت را نیز به نمایشگاه شانگهای آورده است.


موضوع جالب اینکه بیوک قبلاً خودروی GL8 آونیر را در چین عرضه کرده و این کار از سال ۲۰۱۶ یعنی زمانی که زیربرند این خودروساز در چین معرفی شده صورت گرفته است. البته نسخه‌ی کانسپت این خودرو از تغییراتی در طراحی و تجهیزات اضافی سود می‌برد.


GL8 آونیر کانسپت که توسط مرکز فنی پان آسیا PATAC و در شانگهای توسعه یافته خودرویی کاملاً عملکردی است. از آنجایی که بیوک این خودرو را کانسپتی کاملاً نزدیک به تولید انبوه نامیده بنابراین حدس می‌زنیم پیش‌نمایشی از GL8 آونیر فیس لیفت و یا حتی نسخه‌ای لوکس‌تر از آن باشد.


در بخش ظاهری این کانسپت تغییرات زیادی دیده نمی‌شود اما بزرگ‌ترین تغییر رخ داده در بخش جلوست جایی که مینی ون بیوک چراغ‌های جدید، جلوپنجره‌ای به‌روز و سپری بازطراحی شده را به نمایش می‌گذارد.


داخل کابین نیز شاهد طراحی الهام گرفته از آبشارها برای صندلی و کوسن‌های عقب هستیم. در این بخش با استفاده از عناصر نورانی خاکستری و آبی ادای احترامی به رنگ‌آمیزی سنتی چینی شده است. کف‌پوش‌های روشن نیز تکمیل‌کننده‌ی این بخش هستند.


بیوک GL8 آونیر کانسپت همچنین داشبوردی به‌روز دارد که هم‌اکنون میزبان صفحه لمسی ۱۲ اینچی، پشت آمپرهای دیجیتالی و هدآپ دیسپلی ۱۴ اینچی می‌باشد. در خودروی نمایشی حاضر در شانگهای دوم صندلی لاکچری در ردیف دوم به چشم می‌خورد که به استراحت گاه دست مرکزی مجهز می‌باشد.

منبع

برگشت به بالا